Kossuliiga liider pidi leppima kaotusega

Algis Liblik
Erik Kaasik (palliga) vedas Vinni Tammed võidule.
Erik Kaasik (palliga) vedas Vinni Tammed võidule. Foto: Ain Liiva

Maakonna Kossuliiga põhiturniiril tõmmatakse jõulupühadega joon alla esimesele voorule. Nii meistriliiga liider Väike-Maarja Päästekool kui ka esiliigat juhtiv BGM Ehitus lähevad teisele ringile vaid ühe kaotusega.

Päästekool oli viimati võõrsil 94:77 parem meistriliigas viimasel kohal paiknevast Simuna Spordiklubist. Päästjad võitsid esimese veerandaja kümne punktiga ja poolaja lõpuks juhiti 48:36. Teisel poolajal initsiatiivi käest ei antud.

Üleplatsimees oli harjumuspäraselt Kristo Saage, kes tabas 10 kaugviset ning viskas 36 punkti. Simuna poolel vastas Erkki Sillamaa 21 punktiga. Meistriliiga esimese ringi viimase kohtumise peavad pärast jõulupühi, 29. detsembril algusega kell 15, Simunas kohalik spordiklubi ja RSK Tarvas.