Kossuliiga karika tõstis pea kohale RSK Tarvas

Lõppeva aasta Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistluste esikohatrofee rändas Rakvere spordihallis pühapäeval umbes 800 pealtvaataja ees peetud tulise finaali järel RSK Tarvas meeskonna auhinnakappi. Foto: Ain Liiva

Enne mängu ütles Tarva treener mängijatele kolm märksõna, millest tähtsas mõõduvõtus lähtuda: Kristo Saage, Kristo Saage ja Kristo Saage. Tasavägises mängus sai RSK Tarvas alles kolmandal veerandajal ette ja kallutas vaekausi kohtumises Ilves Transpordiga enda kasuks 83:75.

Lõppenud aasta Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistluste esikohatrofee rändas Rakvere spordihallis pühapäeval umbes 800 pealtvaataja ees peetud tulises finaalis RSK Tarvas meeskonna auhinnakappi.

Väikemaarjalaste Ilves Transport haaras kohe esimestest minutitest väikese initsiatiivi ja asus liider Kristo Saage vedamisel juhtima: esimene veerandaeg kallutati enda kasuks 28:22, poolajavaheajaks oldi ees 47:43.