Üksikuks jäänud leludele otsitakse uut kodu

Mänguasi Lotte. Pilt on illustreeriv.

FOTO: Toomas Huik

Omniva alustab heategevuskampaaniaga “Leiame Mõmmikule uue kodu”, mille raames saavad lapsed ja lapsevanemad oma pere kasutuseta jäänud mänguasjad pakiautomaatide kaudu tasuta teistele lastele saata.

“Mõmmiku-kampaania põhiväärtus on võimalus õpetada lastele jagamise ja üleliigsest loobumise oskust. Boonusena kaasneb muidugi ka see, et tänu sellele vabaneb kodus ruumi,” ütles Omniva vastutustundlikkuse juht Kristina Seema.

Kampaania toimub teist aastat, ja kui eelmisel aastal koguti mänguasju ainult Eestis, siis tänavu üle kogu Baltikumi.

Möödunud aastal saatsid inimesed ligi 20 kaubaalusetäit mänguasju, mis edastati mitme abiorganisatsiooni vahendusel uutele omanikele. Saadetiste hulgas võis märgata Lego klotse, lauamänge, raamatuid, aga ka pehmeid mänguasju.

Mänguasjad saab sel aastalgi igast Omniva pakiautomaadist kampaania raames tasuta teele panna, misjärel Omniva leiab partnerite abil neile uue elu ja kasutuse.

Mänguasjade tasuta saatmiseks tuleb end enne Omniva veebilehel kirja panna, järgnevalt saadetakse registreerunule kood ja juhised, kuidas mänguasjadega talitada. Kindlasti ei tohi unustada korrektset pakendamist, siis jõuavad mänguasjad tervelt ja puhtana uute omanikeni. Samuti tuleb jälgida, et saadetaks vaid terveid ja puhtaid lelusid. 

Tagasi üles