Konstaablimaja uus elu ilusalongina
 

Sõmerul asuva ilusalongi Londraly perenaine küünetehnik Sirle Lond seadis eesmärgiks, et uus töökoht oleks talle endale justkui teine kodu ja et kliendid tunneksid end samuti koduselt ja hubaselt.

FOTO: 2 x Vladislav Musakko

Viis aastat tagasi tõi abikaasa Sirle Londi Sõmeru kunagisse konstaablipunkti ja küsis: vaata üle, kas tahad? “Mõtlesin, et kas sünnipäevakingitus. Kust me selle raha renoveerimiseks saame? Aga kogusime. Ja mees pani ise suuresti ehitusel käed külge,” räägib Sirle, kuidas tal õnnestus avada Londraly nime kandev ilutuba.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Hingelt muu hulgas suure mototehnikakirega Sirle Lond poleks eluski tahtnud hakata tööna geelküüsi paigaldama ja hooldama, kui elu ise ei oleks talle seda võimalust kätte toonud. Ta töötas autovaruosade poes, kui tervis halvenes ja tuli jääda mitmeks kuuks haiguslehele. Pärast koondamist tegi ta abikaasa julgustusel kannapöörde, alustades enese täiendamist küünetehnikuna.

“Ma käisin oma küüntega aastaid sõbranna juures, kuid ta kolis paraku Tallinnasse. Proovisin leida Rakverest omale uut küünetehnikut, kuid ei jäänud ühegi tööga rahule, sest “minu” küünetehnik oli oma ala proff. Ja siis mõtlesin, mis seal ikka, õpin selle ära ja hakkan ise enda küüsi tegema, siis pole kedagi süüdistada,” tunnistab Sirle.

Tagasi üles