Merly Raudla
SK Kadrina võttis võõrsil magusa võidu.
SK Kadrina võttis võõrsil magusa võidu. Foto: Erakogu

Pühapäeval võttis SK Kadrina saalijalgpallimeeskond teise liiga mõõduvõtus magusa revanši Rõuge Saunamaa meeskonnalt.

Turniiritabelis üks koht madalamal, kolmandal kohal asetsev Saunamaa jäi kadrinlastele 9:14 alla. Kadrina poolelt olid täpsed Kristo Remmelgas (6 väravat), Erkki Alak (4), Johannes Kukebal (2), Janno Abner (1) ja Keijo Õunapu (1). Viimati oli Kadrina tiim tunnistanud kodusaalis Rõuge Saunamaa 16:9 paremust.

“Mäng algas, nagu meil ikka kombeks, kiirelt kaotusseisu jäädes,” kõneles Kadrina mängumees Kristo Remmelgas. Kolmandal minutil suutis Kadrina mänguseisu viigistada ning poolaja 8:3 võita.