Tervendaja Andres on abi andnud ka Anu Saagimile
 

Kristallvoodi valgusteraapiat, uut ravimeetodit, on mees praktiseerinud lühikest aega. Aparaadi toime on aga mõjus, kes seda proovib, see tuleb ka tagasi.

FOTO: Meelis Meilbaum

Rakvere vallas Ussimäel elab isevärki mees. Tema ei usu, et Mang tegelikult ka naisi ahistas, inimest vaevavad mured võib ta aga ette lugeda pelga esmapilgu järel.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Andres on teinud kaasa telesaates, kuhu hädalised helistavad, et telefoni teel abi saada. Nagu armastatud doktor Viktor Vassiljev, on Andreski haaranud otseeetris toru ja puistanud nõuandeid kui küllusesarvest. Veel hiljuti on mees end tabanud mõttelt astuda võistlustulle näiteks selgeltnägijate saates, ent liigset tähelepanu ta siiski ei naudi ja nõnda on mõte mõtteks jäänud.

Kui kolleeg ütles mulle, et tema naabruses elab tervendaja, leidsin end arutlemas: mida teeb tervendaja Lääne-­Virumaal? Keda ta siin ravib? Nagu igal pool, leidub haigeid küll siingi, aga ­kellel on aega ja raha, et seda posijale kulutada. Võibolla Tallinnas, kus ini­mesed jõukamad, moodsamad ja alternatiivsete võimaluste otsingul, pole ­ime­tegija juures käimine haruldane, aga siin ...?

Tagasi üles