T, 31.01.2023

Rakvere artistidel jääb Iisraelis Eurovisioni laval esinemata

 
Anu Viita-Neuhaus
Rakvere artistidel jääb Iisraelis Eurovisioni laval esinemata
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Saara Kadak, kes oli naishääl Victor Crone´i võidulaulule “Storm”, ilmselt tausta Iisraelis ei laula.
Saara Kadak, kes oli naishääl Victor Crone´i võidulaulule “Storm”, ilmselt tausta Iisraelis ei laula. Foto: Konstantin Sednev

Rakverega seotud artistid andsid laupäeval Saku Suurhallis toimunud Eesti Laulul endast kõik. Emily J ja xtra basicu esitatud magusvalusast igatsusest kantud “Hold Me Close” pidi alla vanduma Rootsi hurmuri Victor Crone’i lauldud “Stormile”, mille aitas võidule Rakvere teatri näitleja Saara Kadak. Ometi kumbki naistest ilmselt Iisraelis üles ei astu.

Aasta viimane kuu on alguses, kui näitlejanna Saara Kadakule helistab Eesti üks andekamaid ja tuntumaid laululoojast produtsente Stig Rästa. Kadak on tippvormis, ta valmistub “Su nägu kõlab tuttavalt” suurejoonelise kuldse hooaja finaaliks, mille ta Rootsi maailmakuulsa ansambli ABBA hitiga võitjast, kes saab kõik, ka kinni paneb.

Rästa teeb Kadakule ettepaneku tulla tausta laulma Eesti Laulul osalevale Victor Crone’ile. Saara Kadak sobib suurepäraselt veidi tumedat verd, meheliku, üldsegi mitte eestlasliku tüübi kõrvale. Ideel on jumet: tundmatu lembelaulik koos kõigi armastatud ingelliku näitlejaga on suurepärane kooslus.

Tagasi üles