Sisukord
Virumaa
Postimees

Eesti sünnipäeva vastuvõttudes on kodutunnet

3 min lugemist
Nagu iga sünnipäevapidu, lõpeb ka Eesti oma tordi lahtilõikamisega. Rakvere linna korraldataval vastuvõtul on see au ka sel aastal linnapea Marko Tormil. FOTO: Meelis Meilbaum

Rakvere teatris lauldakse Eesti 101. aastapäeval mitu korda oma riigi auks. Rakvere linnapea ja maakonna omavalitsuste liidu juht panevad silmapaistvatele inimestele aumärgi rinda ja peavad ülevaid kõnesid.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Poole peal on Rakvere linnapea Marko Tormi kõne. Niisamuti ei ole veel punkti pandud Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu (VIROL) juhatuse esimehe Einar Vallbaumi kõnele. Vall­baumil on aega veidi rohkem. Rakvere linnapea Marko Torm peab Rakvere teatri laval kõnelema juba homme, mil toimub tema ja linnavolikogu esimehe Mihkel Juhkami vastuvõtt ligi 400 külalisele.

Linnapea Rakverest inspireeritud kõne esimesed laused said kirja nädal tagasi Hispaania 17-kraadises soojuses palmide all. Päikeseenergiast laetuna on need read jätk eelmise aasta veebruaris peetud kõnele. “Püüan jätkata mõtet piirideta Rakverest. Paljud probleemid ja väljakutsed, mis tekivad, on seotud sellega, et meil pole piisavalt finantssuutlikkust ja koostööd. Nii kaob ka võimekus,” tutvustas Rakvere linnapea Marko Torm oma aastapäevakõne peamist ideed.

29.05.2020 30.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto