Häälte jaotus Lääne-Virumaal

Sõmeru valimisjaoskond.

FOTO: Meelis Meilbaum

Kandidaadi nimi | Hääli kokku | Hääled jaoskonnas | Hääled välisriigist | E-hääled

Eesti Vabaerakond

Pavo Raudsepp       87       56       0       31

Piret Pihel       37       26       0       11

Rein Koltšin       21       15       0       6

Ave Pütsepp       15       9       0       6

Koit Kuusk       12       8       0       4

Marje Salve       8       3       0       5

Veana Heinmets       5       3       0       2

Eesti Reformierakond

Taavi Rõivas       2848       1425       8       1415

Marko Torm       1298       580       0       718

Katrin Kuusemäe       640       251       2       387

Mati Raidma       615       251       1       363

Indrek Kesküla       547       262       2       283

Riho Tell       228       117       0       111

Leo Aadel       219       92       1       126

Erakond Eestimaa Rohelised

Andres Jaadla       106       65       0       41

Jaanus Nurmoja       51       21       0       30

Reigo Lehtla       42       12       1       29

Riina Odnenko       40       27       0       13

Aare Veedla       30       16       0       14

Allan Jaakus       27       15       1       11

Veera Kostina       14       12       0       2

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Indrek Saar       1331       679       4       648

Ene Augasmägi       329       179       2       148

Kairit Pihlak       201       86       1       114

Kelly Konetski-Ramul       178       79       1       98

Eerik Lumiste       163       97       0       66

Margus Punane       142       84       0       58

Garri Raagmaa       83       34       2       47

Elurikkuse Erakond

Lauri Klein       116       43       0       73

Cornelia Kotto       46       20       0       26

Jüri-Illimar Reinberg-Šestakov       13       6       0       7

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Anti Poolamets       3337       2245 42       1050

Aarne Mäe       818       486       7       325

Marti Kuusik       657       432       6       219

Tanel Tarkmees       318       190       3       125

Leo Bergström       289       175       3       111

Uno Trumm       229       156       1       72

Aigar Põder       121       71       3       47

Erakond Eesti 200

Annes Naan       310       147       0       163

Elmu Koppelmann       145       79       0       66

Madis Viise       91       47       0       44

Marko Teiva       80       39       0       41

Triin Sihver       80       42       1       37

Tarmo Tamm       75       42       0       33

Ahto Neidek       47       15       0       32

Eesti Keskerakond

Siret Kotka-Repinski       2098       1661       3       434

Toomas Väinaste       930       671       0       259

Triin Varek       912       645       2       265

Maksim Butšenkov       464       380       2       82

Jelena Fjodorova       396       299       1       96

Hans Kruusamägi       304       189       1       114

Jaan Männik       268       178       1       89

Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Andrei Anissimov       12       7       0       5

Isamaa Erakond

Üllar Saaremäe       2023       1187       2       834

Marko Pomerants       1991       985       2       1004

Einar Vallbaum       423       256       1       166

Tõnis Pruler       401       202       1       198

Alari Kirt       313       132       0       181

Mihkel Juhkami       177       81       0       96

Tamara Vahtra-Aasmets       135       67       0       68

Tagasi üles