Rakvere vigurdas kaotusseisu võiduks

Rakvere Võrkpalliklubi edasi saamine rippus juuksekarva otsas.
Rakvere Võrkpalliklubi edasi saamine rippus juuksekarva otsas. Foto: Vladislav Musakko

Kui Rakvere Võrkpalliklubi edasisaamine rippus Eesti meistrivõistlustel juba juuksekarva otsas, pani tiim mootori käima ning suutis kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria enda kasuks pöörata.

Pühapäeval siples Rakvere VK veerandfinaalseeria teises kohtumises Selver Tallinna vastu 0:2 kaotusseisust välja ning võitis kohtumise 3:2 (18:25, 23:25, 26:24, 25:22, 15:12) ja viigistas kahe võiduni peetava seeria 1:1-le.

Otsustavas mõõduvõtus jäi Rakvere taas geimidega 0:2 taha, kuid mehed leidsid, et on vara hooaega lõpetada, ja panid järgmise käigu sisse. Tulemuseks 3:2 (22:25, 21:25, 25:22, 27:25, 15:12) võit.