Maakonna autoturule lisandub uus tegija
 

Selline võiks välja näha selle aasta lõpus Rakveresse Teliku tänavale kerkiva Škoda autokeskuse fassaad. Sõidukite müügi kõrval hakatakse samas masinaid hooldama ja remontima.

FOTO: eskiis

Rakvere linnavalitsus väljastas ehitusloa Škoda sõiduautode müügikeskuse rajamiseks Teliku tänavale. Ehitus läheb lahti sel nädalal ja keskus valmib veel tänavuse aasta lõpus.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele

Škoda müügi-, hooldus- ja remondikeskuse maakonnakeskusesse rajamise idee taga seisavad osaühingu Kindle juhatuse liikmed Martin Tommula ja Karmo Aros. Nende tosin aastat tegutsenud ettevõte on paljudele tuttav kui Eestis esirinnas püsiv matkaautode müüja, üüri- ja remonditeenuse osutaja.

“Ehitusluba on olemas, pankadega on samuti asjad selgeks räägitud. Nüüd läheb kopp maasse,” kinnitas Martin Tommula autokeskuse rajamise uudist. Üle tuhande ruutmeetri suuruse kogupinnaga hoonest üle poole võtavad plaani järgi enda alla Škoda sõiduautod. Ülejäänud pinnale tuleb kontori- ja laoruumidega teine ettevõte – kanalisatsiooni, küttesüsteemide ja ehitustöödega tegelev osaühing Silfer.

Tagasi üles