Lähipäevil kerkib õhusoe maksimaalselt 15–16 kraadini

Lähipäevil tasub ennast soojemalt riidesse panna ja vihmavari igaks juhuks läheduses hoida.

FOTO: Elmo Riig

Kui viimastel päevade oli eestimaalastel võimalik nautida tõelist suvekuumust, siis lähipäevadel kerkib õhusoe maksimaalselt 15–16 kraadini, prognoosib ilmateenistus.

Laupäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Enne keskööd sajab Ida-Eestis kohati hoovihma ja on äikeseoht. Tuul pöördub läänekaarest lõunakaarde ja puhub 2–8 m/s. Sooja on 6–12 kraadi. Päeval pilvisus tiheneb. Hommikul hakkab alates saartest vihma sadama ja on äikest. Puhub edela- ja läänetuul 5–10, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 13–18 kraadi. 

Pühapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Öö hakul sajab kohati hoovihma. Puhub edela- ja lõunatuul 5–10, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 5–10 kraadi. Päeval on valdavalt pilves ilm. Hommikul hakkab alates saartest vihma sadama. Puhub edela- ja lõunatuul 5–11, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 10–16 kraadi.

Esmaspäeva öösel sajab aeg-ajalt vihma, pärast keskööd pilvisus hõreneb ja saju võimalus väheneb. Puhub edela- ja läänetuul 5–11, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 3–8 kraadi, maapinnal võib temperatuur kohati 0 kraadi ligi langeda. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Edela- ja läänetuul nõrgeneb ja pöördub õhtul lõunakaarde, puhudes 2–7 m/s. Sooja 10–15 kraadi.

Tagasi üles