Video: punane kukk säästis ema ja kahe lapse elu, kuid hävitas kogu nende maise vara

22.06.2019. Eesti, Lääne-Virumaa. Rakvere FOTOL: Tulekahju Tartu tänaval, puitmaja põleng FOTO: Vladislav Musakko/Virumaa Teataja/Postimees Grupp AS

FOTO: Vladislav Musakko

Rakveres Tartu tänaval laupäeva ennelõunal toimunud tulekahju neelas minutitega ema ja kahe lapse eluaseme. Õnnelikul kombel pääses perekond punase kuke käest eluga.

Rakvere linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Kersti Suun-Deket kõneles, et põlengus kodu kaotanud perega hetkel juba koostöös linna sotsiaalkeskuse juhiga tegeletakse. "Oleme perega koos ja mõtleme, kuidas neid abistada. Vaatame, millised lahendused leiame, aga praegu saab pere linnalt elamispinna ning aitame neil võimalikult kiiresti jalad alla saada," rääkis ta.

Tuleõnnetus võttis lastega pere kogu maise vara, kaasa arvatud dokumendid. Üks lastest pääses leekidest paljajalu, jõudmata torgata varba otsa isegi jalanõusid. "Jalanõud juba ostsime ja praegu vaatamegi riideid ja muid asju," lisas Kersti Suun-Deket. "Nii palju kui päästeametiga rääkisime ja nende jutust aru saime, siis ega sealt midagi päästa ei andnud."

Tagasi üles