Tarva jalgpallurid viigistasid Welcoga

Meeskonna Rakvere JK Tarvas kodumängudel kasutatakse nurgalippudel klubi sümboolikat ja värve. Foto: Meelis Meilbaum

Rakvere staadionil neljapäeval peetud Eesti jalgpalli meistrivõistluste 23. vooru mängus tüürisid tabeli kaks viimast meeskonda, Rakvere JK Tarvas ja Tartu Welco 1:1 viigisadamasse.

Viimati juuni keskel võidurõõmu maitsnud ja seejärel kaheksast mängust kolm viigipunkti hankinud rakverlased pääsesid Welco vastu juhtima Erik Andres Raja tabamusest 17. minutil. Kolm minutit hiljem aitas Karl Joosep Mark omakorda tartlastel penaltist seisu viigistada.

Esiliiga turniiritabelis on Rakvere JK Tarvas 19 punktiga endiselt üheksandal ja Tartu Welco seitsme punktiga viimasel, kümnendal kohal.