Rannamäe tegi kübaratriki, Tarvas alistas Levadia järelkasvu

Siim Rannamäe resultatiivne mäng aitas Rakvere Tarva jalgpallimeeskonnal üle pika aja maitsta võidurõõmu.

Eesti meeste jalgpalli meistrivõistluste esiliigas pööras Rakvere JK Tarvas kaheväravalise kaotusseisu Tallinna FCI Levadia U21 tiimiga 4:2 võiduks.

Neljapäeval Rakvere staadionil peetud kohtumises kerkis kodumeeskonna kangelaseks ründaja Siim Rannamäe, kelle kolm 13 minuti sees löödud väravat teisel poolajal aitasid pöörata avapoolaja 0:2 kaotusseisu lõpuks 4:2 võiduks.

Rannamäe kõrval oli ühel korral täpne ka Mario Kuokkanen.

JK Tarvas on esiliiga turniiritabelis 26 vooru järel endiselt 22 punktiga eelviimasel, üheksandal kohal, kuid vahe kaheksandal kohal paikneva JK Tallinna Kalev U21 meeskonnaga kahanes nüüd vaid kolmele punktile. Esiliigast väljalangemise vältimiseks on vaja tõusta vähemalt kaheksandaks.