Jalgpallurite kell tiksub hooaja lõpu poole

Margus Martin
Mängijate põlvkonnavahetuse tõttu raskeid aegu üle elava Rakvere JK Tarvas jalgpallimeeskonna väravate eest on viimastes voorudes aidanud hoolt kanda 20-aastane Mario Kuokkanen (palliga). Foto: Meelis Meilbaum

Rakvere JK Tarvas meeskonna positsioon Eesti meeste esiliiga meistrivõistlustel jalgpallis püsib peale nädalavahetusel peetud 28. vooru mängu muutumatuna.

Viimati tunnistati kodusel Rakvere kunstmurustaadionil peetud matšis Tartu JK Tammeka U21 esinduse 4:1 (poolaeg 3:0) paremust. Võõrustajate auvärava eest kandis veerand tundi enne mänguaja lõppu hoolt penalti realiseerinud Mario Kuokkanen.

Turniiritabelis endiselt väljalangemistsoonis ehk üheksandal kohal asetseval JK-l Tarvas on lootus punktiarvet kasvatada juba eeloleval neljapäeval Tartus, kus Annelinna kunstmurustaadionil mängitakse nende selja taga tabeli viimasel positsioonil oleva JK Welco tiimiga.

Selle hooaja kolmes esimeses omavahelises mängus on kahel korral tehtud viik ja korra maitses võidurõõmu JK Tarvas.

Meistrivõistluste lõpuni jääb kaheksa vooru.