Korvpallipublik juubeldas, vastased kolistasid ämbris

Rakvere Tarva ja selle liidrite hulka kuuluva tagamängija Rain Veidemani (palliga) hooaeg on alanud korralikult. Üks raskemaid mõõduvõtte ootab ees sellel nädalalõpul Lätis, kus mängitakse kõik neli seni peetud kohtumist võitnud tiimiga Riia VEF. Foto: Ain Liiva

Eesti ja Läti klubide ühise korvpalliliiga mängud ühe võidu ja kaotusega sisse juhatanud Rakvere Tarvas lisas turniiritabelisse teisegi võidu. Reedel alistati 80:76 kunagise tarvalase Martin Müürsepa juhendatav Tallinna Kalev / TLÜ.

​Rakverlased pääsesid tuhatkonna poolehoidja kaasaelamisel mängu alguses kiiresti juhtima ja avapoolaja lõpuks oli nende edu 43:34. Sama suur vahe püsis ka kolmanda veerandaja lõppedes: otsustavale perioodile mindi vastu Tarva 60:53 vedamisel.

Viimase veerandaja keskel juhtisid rakverlased pealtnäha turvaliselt 77:61, kuid mida aeg edasi, seda kiiremini eduseis sulas ja publiku pulss lõi. Viimased minutid pakkusid pinget kuhjaga. Tarva fännide rõõmuks teenitud võitu siiski käest ei antud.