Jalgpalli-Tarvas saab kasutada veel viimast õlekõrt

Rakvere JK Tarvas pallurite (mustas) hooaeg Eesti esiliiga meistrivõistlustel lõppeb nädala pärast Kohtla-Järvel.

FOTO: Mailiis Ollino

Lähikonkurendi JK Tallinna Kalev kaotus andis Rakvere JK Tarvas meeskonnale Eesti esiliiga jalgpalli meistrivõistlustel võimaluse parandada üks voor enne põhiturniiri lõppu tabeliseisu ja tõusta üleminekumängudele viivale kaheksandale kohale.

Paraku tunnistasid ka rakverlased vastase paremust. Nii saabub lõplik selgus majja nädala pärast mängitavas otsustavas voorus.

JK Tarvas meeskonna vastane laupäeval Rakveres peetud kohtumises, Tallinna FC Flora U21 tiim, pole just nõrkade killast, sest kindlustas endale lõppeval hooajal esiliigas teise koha.

Favoriidile kohaselt pani FC Flora duubel paremuse ka viimati maksma, alistades rakverlased 2:0 (poolaeg 1:0). Mõlemad meeskonnad lõpetasid eemaldamiste tõttu kohtumise kümnekesi.

Turniiritabelis eelviimasel, üheksandal kohal paiknevat Tarvast lahutab enne põhihooaja viimast matši võõrsil Kohtla-Järve JK Järve tiimiga koha võrra kõrgemal paiknevast JK-st Tallinna Kalev kolm punkti.

Kui rakverlased võidavad ja kalevlased punktilisa tabeli viimase, Tartu JK Welco vastu ei teeni ning Tarvas ja Kalev jäävad võrdsete punktide peale, siis on Lääne-Virumaa meeskonnal konkurendiga võrreldes eelis: kumbki tiim on võitnud kaks omavahelist mängu, kuid Tarvas on löönud Kalevile neli väravat rohkem.

Tagasi üles