Tarvas kirjutas Eesti-Läti liigas tabelisse viienda võidu

Rakvere Tarva viskekahurid Egert Haller (vasakul) ja Kristo Saage.
Rakvere Tarva viskekahurid Egert Haller (vasakul) ja Kristo Saage. Foto: Ain Liiva

Korvpalli Eesti-Läti liiga hooaja üheksas kohtumine Rakvere Tarva ja meeskonna Valga-Valka/Maks&Moorits vahel kujunes reedel korviderohkeks ja lõppes kodusaalis mänginud rakverlaste 108:101 paremusega.

Tasavägise esimese poolaja järel juhtisid võõrustajad 55:49. Otsustavalt läks Tarvas eest kolmandal veerandajal, mil eduseisu kasvatati 14 punkti võrra, ning nii mindi otsustavale, neljandale perioodile vastu seisult 88:68.

Kuigi viimasel veerandajal suutsid külalised mängu tagasi tulla, rakverlased hooaja viiendat võitu käest ei andnud.

Egert Halleri arvele kanti Tarva edukamana 22 ja Thomas Hamilton lisas 21 punkti. Külaliste parimaks kerkis Ricards Daniels Vanags 27 punktiga.

Rakvere Tarva ja Valga-Valka/Maks&Mooritsa mängu statistiline protokoll.