Korvpalli-Tarvas korraldab jõuluoksjoni ja toetab Jaagu Fondi

Jõulupühade paiku on korvpallimängudel ja -treeningutel juhtunud ikka põnevaid asju. Neliteist aastat tagasi käis ühel Rakvere kossupoiste treeningul Kastani Arenal humoorikas "NBA jõuluvana".

FOTO: Tairo Lutter

Reede õhtul Kastani Arenal Eesti ja Läti klubide ühises korvpalliliigas Tartu Ülikooli meeskonda võõrustav Rakvere Tarvas korraldab mängu vaheajal heategevusliku jõuluoksjoni.

Oksjoni tulud annetatakse MTÜ Õpetaja Autähis loodud Jaagu Fondi, mis toetab Haljala kooli andekaid õpilasi ning nende juhendajaid.

Fond märkab ja innustab kooliõpilasi õppe-, loome- ja spordivaldkonnas, aidates neil rakendada ja arendada võimeid, oskuseid ning teadmisi. Õpetajatele ja juhendajatele on stipendium nii motivaator kui ka tunnustus väljapaistva töö eest.

Jaagu Fondi stipendiume on antud välja seni kahel õppeaastal: läinud kevadel pälvisid selle Minna Marie Kask ja tema juhendaja Külli Heinla ning aasta varem Janar Ojasalu ja juhendaja Meelis Kari.

Rakvere Tarva jõuluoksjonil enampakkumisele tuleva kraami hulgas on üheks väärtuslikumaks esemeks Haljalast sirgunud korvpalluri Rain Veidemani selle hooaja võistlusvormi särk, mida nüüdseks juba Itaaliasse hooaega jätkama siirdunud korvpallur kandis Rakvere Tarva meeskonna võõrsil peetud mängudes.

Reedeõhtust kohtumist külastab samuti jõuluvana ning kõikide piletiostjate vahel loositakse välja auhindu.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles