Jalgpallurid seavad atra

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Noorenenud koosseisuga Rakvere JK Tarvas tuleb algaval hooajal tiitlivõistluste raames kodupubliku ette pisut rohkem kui kuu aja pärast. Foto: Ain Liiva

Eesti jalgpalli meistrivõistluste hooajaks valmistuvad meeskonnad hangivad mängupraktikat tavapärasel taliturniiril.

Esiliigast läinud aastal aste madalamale langenud Rakvere JK Tarvas kaotas esimeses, pealinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis toimunud matšis 2:4 (0:1) Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnale ning teises 1:4 (1:3) Kohtla-Järve JK Järve tiimile.

Kohtumises Levadia järelkasvuga läksid rakverlaste mõlemad väravad Artur Pavlovi arvele. Esimese sepistas ta kaks minutit pärast teisel poolajal vahetusest väljakule tulekut ja teise sellest omakorda kaheksa minutit hiljem penaltist. Mängus JK-ga Järve skooris rakverlastest Siim Rannamäe.

Järelejäänud kohtumistes läheb JK Tarvas kokku FC Elva ja Tallin-na FC Flora U21 tiimi- ga.