Tarvas tunnistas Cramo paremust, Valga vastu saadud võidud nulliti

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Devin Lee Harris (palliga).
Devin Lee Harris (palliga). Foto: Ain Liiva

Eesti-Läti korvpalliliigas oli Rakvere Tarvas kolmapäeval Tallinnas vastamisi valitseva Eesti meistermeeskonnaga BC Kalev/Cramo, kellele jäädi südi esituse järel alla 77:104.

Rakverlased alustasid kohtumist hoogsalt ja juhtisid hea visketabavuse toel esimese poolaja järel 46:42.

Lõplikud jõuvahekorrad pani lauavõitluses võimutsenud pealinna tiim maksma teisel poolajal, kallutades selle enda kasuks 62:31.

Tarva edukaimana panustas 38 minutit platsil viibinud Devin Lee Harris 22 punkti, kaheksa lauapalli ja seitse resultatiivset söötu. Egert Haller lisas 20 ja Kristo Saage 15 punkti. Meeskonna värskeim täiendus, Filipp Gafurov, seekordses mängus veel kaasa ei teinud.

Kalev/Cramo parimana viskas Kyle Vinales 20 punkti ja andis üheksa korvisöötu. Sten-Timmu Soku arvele kogunes 18 ning Sander Raieste kontosse 16 punkti.

Rakvere meeskond loovutas turniiritabelis ühe positsiooni, vahetades viienda koha kuuenda vastu. Senise tosina asemel on tiimil nüüd kirjas kümme võitu, sest kahe loobumiskaotuse tõttu liigast eemaldatud Valga-Valka meeskonna vastu peetud mängude tulemused tühistati.

Tarvast ootab enne põhiturniiri lõppu ees veel viis mängu, millest järgmine on 4. märtsil võõrsil Tartu Ülikooliga.