Kuhu minna? PÜHAPÄEV, 15. märts

Kaader filmist "Viiking Vic: Maagiline mõõk".

FOTO: Rakvere Teatrikino

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestas valitsus Eestis eriolukorra ning rakendab erimeetmeid: õppetöö viiakse üle kaug- ja koduõppevormile; kõik avalikud kogunemised on keelatud; 1. maini suletakse muuseumid ja kinod ning teatrietendused, kontserdid ja konverentsid keelatakse; spordivõistlused on keelatud 1. maini; raamatukogud jäävad avatuks piiratud ulatuses.

NÄITUS

Rakvere teatris "Nõelasilmast" (teatrikostüümid), "Õhkõrn" (Harvi Varkki hõbedast ehted), "Kaks vaatust korraga" (Nele Inglisti fotod), kohvikus Eveli Variku portreed teatriinimestest, väikeses majas Alissa Šnaideri "Veidrad lood, mida olen proovinud kirjutada", Eveli Variku "Holly Golightly reisimas"

Rakvere Teatrikinos Toomas Erapart: Virumaa Teataja parimad kujundused 2019 (20. maini)

Rehbinderi majas fotonäitus "(S)Ilmapilk": pildid Virumaa Teataja endiselt fotograafilt Meelis Meilbaumilt ning praegustelt piltnikelt Ain Liivalt ja Vladislav Musakkolt (30. aprillini)

Pätsi pitsakohvikus Peeter Ispajevi "String art ehk niidikunst"

Lääne-Virumaa keskraamatukogus Tiiu Veersalu "Aastaajad akvarellis"

Tapa vallaraamatukogu teenindusosakonnas köitenäitus "Oi sina mu pesa" – Eesti Nahakunstnike Liidu korraldatud köiteprojekti aluseks on Jaan Krossi ja Ellen Niidu luulevalimik (30. märtsini), lasteosakonnas Tapa muusika- ja kunstikooli õpilastööde näitus (11. aprillini)

Jäneda raamatukogus fotonäitus "Suurlinna haldjad" (31. märtsini)

Kadrina rahvamajas Mats Õuna vintage-aktifotode näitus "Nudissimo" (24. märtsini E–R kella 11–18)

Haljala rahvamajas Maiga Parksepa "Ainult üks pits veel" – ümmargused heegeldatud linikud (märtsi lõpuni) – ja Rakvere loovuskeskuses maalinäitus "Värvi rõõmud – rõõmu värvid" (20. märtsini)

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles