Galerii: Retrohõngulised BMW sõidukid kulgesid läbi maakonna

Täna hommikul alustasid Paide vallimäelt läbi Lääne-Virumaa teekonda Eesti Klassikaliste BMW-de Klubi liikmed, et õhtuks Narva-Jõesuusse jõuda.

Traditsiooniliselt iga viie aasta tagant korraldatav vanasõidukite suursõit jäi tänavu koroonapandeemia tõttu ära. Asjahuvilised Eesti Klassikaliste BMW-de klubist Priit Puströmi eestvedamisel otsustasid sellisel juhul teha enda sõidu. "Meie oma klubiga plaanisime vanasõidukite suursõidust osa võtta nagunii," rääkis Priit Puström. Nii otsustati esimest korda korraldada väiksemas formaadis suursõit – virtuaalne suursõit.

Tamsalu Vanas Waksalis peatunud BMW-de vanatehnikat oli kohale saabunud üheteistkümne auto jagu. "Kõik osalejad vanatehnika alla päris ei lähe, siin on ka uuemaid," sõnas Priit Puström kohal viibinud autopargist ülevaadet andes.

Lääne-Virumaal täna Tamsalu jaamahoonet, Rakvere linnust ning Purtse, Porkuni ja Lasila mõisa külastavate tehnikahuviliste eesmärgiks on eelkõige tunda rõõmu vanast tehnikast ja nautida ilma. "Need on ainult pühapäevaautod. Üle pühapäeva autod," vastas Priit Puström küsimusele, kui tihti masinad garaažidest välja aetakse.

Tagasi üles