Postimees

Jalgpallurite masendav seeria jätkus Hiiu mändide all

1 min lugemist
Sellist lennukust nagu juuresoleval pildil pole JK Tarvas meeskonna esitustes olnud mõnda aega märgata. FOTO: Ain Liiva

Eesti jalgpalli meistrivõistluste 11. voorus oli esiliiga B-tasandil mängiv Rakvere jalgpalliklubi Tarvas laupäeval Hiiu kunstmurustaadionil vastamisi Nõmme Kalju FC U21 meeskonnaga. Kõik senised matšid kaotanud rakverlaste käsi ei käinud paremini selgi korral.

Vastased saavutasid koduplatsil hoovihmas ja tugevas tuules rassides võiduks piisava 1:0 paremuse tänu Ruslan Kolesnikovi 24. minuti tabamusele.

Kohtumise eelviimasel minutil teenis määruste rikkumise tõttu punase kaardi ja eemaldati mängust Tarva 25-aastane kaitsja Dmitrii Baikov.

Esiliiga B liidripositsiooni hoiab JK Tallinna Kalev, kellel on kirjas 25 punkti. Järgnevad Tartu JK Welco 23, Paide Linnameeskond U21 ja Nõmme Kalju FC U21 võrdselt 21 punktiga.

Ainsagi punktita viimasel, kümnendal positsioonil paiknevat JK Tarvast lahutab eelviimasel kohal olevast JK Tabasalu meeskonnast kümme punkti. Omavahel minnakse vastamisi juba järgmises voorus tuleval neljapäeval Rakveres.