Tarva vutimehed tulid platsilt ära noruspäi

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Rakvere Tarva jalgpallimeeskonna peatreeneril Tarmo Rebasel on tublisti peamurdmist, kuidas raske periood selja taha jätta ja tiim taas rea peale aidata. Foto: Marianne Loorents

Ootamatult kehvalt Eesti jalgpalli meistrivõistlusi alustanud Rakvere JK Tarvas otsib endiselt valemit, kuidas avada riigi tugevuselt kolmandal liigatasandil, esiliiga B-s, punktiarve.

Pühapäeval võeti vastu hooaja kolmeteistkümnes järjestikune kaotus, kui Tartus jäädi alla sealsele Welcole 0:3 (poolaeg 0:2). Rakverlased mängisid terve teise poolaja ühemehelises enamuses, sest avapoolaja lõpus eemaldati mängust teise kollase kaardi saanud vastaste poolkaitsja. Loodetud edu see aga külalistele ei toonud, vaid kohtumise esimesel üleminutil lõid võõrustajad hoopis ise värava.

Rakverlaste postide vahel seisis sedapuhku duubelrivistuse esikinnas Martin Bastig, kellele oli see tänavu neljandaks korraks kodulinna esindusmeeskonda toetada.