Kuival püsivatel jalgpalluritel on 15 kaotust

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Statistika on halastamatu ja räägib Tarva jalgpallimeeskonna poolehoidjatele, kes pole veel lootust kaotanud, selget keelt – viisteist mängu ja null punkti. Foto: Marianne Loorents

Piinlikult pikaks veninud Rakvere jalgpalliklubi Tarvas kaotuste seeria Eesti meistrivõistlustel jätkus reedel Haapsalus, kus esiliiga B punane latern kaotas 0:3 Läänemaa Jalgpalliklubile. Kõik kolm palli lõid võõrustajad külaliste väravavõrku teise poolaja alguses kolmeteistkümne minuti jooksul.

Tarva värskeimad täiendused polnud seekord veel protokotolli kantud. Väravapostide vahel seisid poolaja kaupa puurilukud Ilja Barkanov ja Martin Bastig.

Enne meistrivõistluste põhihooaja lõppu on kurba rekordit sepistavatel rakverlastel võimalus avada punktiarve ja teha jõupingutusi, vältimaks tugevuselt neljandale liigatasemele langemist, veel tosinas kohtumises.

Laupäeval on Tarva vastaseks Paide Linnameeskonna U21 tiim.