Tarva jalgpallurid pöörasid kaotusseisu võiduks

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Jalgpalliklubi Tarvas mängijad pole matnud lootust tabeli põhjast ülespoole ronida. Praegu lahutab kümnendal kohal asuvat tiimi eelviimasest kohast kümme punkti. Foto: Günther Küttis

Eesti meeste jalgpalli meistrivõistlustel kirjutati esiliiga B-s heitlevale Rakvere JK-le Tarvas laupäeval turniiritabelisse juurde kolm punkti, kui läänevirulased alistasid võõral väljakul Läänemaa JK 2:1.

Tarva mõlema värava autoriks oli Haapsalus peetud matšis Artur Makarov, kes jõudis teisel poolajal kahel korral sihile üheksa minuti sees. Avapoolaeg lõppes seejuures väljakuperemeeste 1:0 eduseisul.

27-aastane ründaja Makarov on löönud kolmes rakverlaste särgis peetud mängus kolm väravat.

Meistrivõistluste punktitabelis viimasel, kümnendal kohal jätkavat Rakvere Tarvast ootab järgmisena ees varem edasi lükatud 18. vooru matš JK-ga Tallinna Kalev. Kohtumine toimub 9. septembril.