Tarvas vandus jalgpallis alla Kalevile

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Alex Sander Sepa (kollases) tabamus kahandas viimati Tallinnas rakverlaste kaotusseisu, kuid allajäämisest polnud neil siiski pääsu. Foto: Günther Küttis

Eesti meeste jalgpalli meistrivõistluste esiliiga B varem edasi lükatud 18. vooru mängus kaotas Rakvere JK Tarvas kolmapäeval pealinnas JK Tallinna Kalev U21 meeskonnale 1:3.

Väljakuperemehed juhtisid esimese poolaja järel 2:0 ja kasvatasid teise poolaja alguses eduseisu kolmele väravale.

Rakverlaste auvärava sepistas mõni minut enne kohtumise lõppu Alex Sander Sepp.

Tarvas püsib tiitlivõistlustel 19 mänguga kogutud 10 punktiga viimasel, 10. tabelireal. Eelviimasel positsioonil paiknevast Võru FC-st Helios lahutab tiimi 10 punkti, kuid võrokestel on peetud üks kohtumine vähem.