Sisukord
Paberleht

1 min lugemist
30.09.2020. Rakvere, Lääne-Virumaa. FOTOL: EMV jalgpallis Rakvere JK Tarvas vs. JK Tallinna Kalev U21 FOTO: Ain Liiva/Virumaa Teataja FOTO: Ain Liiva/As Postimees Grupp

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga B-tasandil võttis Rakvere JK Tarvas kolmapäeval vastu JK Tallinna Kalev U21 tiimi. Kohe avaminutil juhtima läinud rakverlased kaotasid lõpuks 2:3.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Juhtvärava autoriks oli Rakvere staadionil peetud matšis Tarva välejalgne ründaja Nevil Krimm. Eduseisu said väljakuperemehed nautida üheksa minutit, misjärel aitas Gregor Wahl külalistel viigistada.

Esimese poolaja lõpus viis Krimm uuesti rakverlased juhtima, realiseerides penalti. Pikale vaheajale mindigi JK Tarvas minimaalsel 2:1 eduseisul.