Koolilõpetajad näitasid koroonaaasta kiuste taset

Parimad on pildile seatud: VIROL-i tunnustuse pälvis tänavu 47 koolilõpetajat.Fotol ka koolijuhid ja teised õnnitlejad. FOTO: Ain Liiva

Juba traditsiooniks kujunenud Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu (VIROL) tunnustusüritusel said tänavu hoolsalt tehtud koolitöö eest kiita 47 silmapaistvat lõpetajat.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

VIROL-i tegevdirektori Sven Hõbemägi sõnutsi tunneb ta tublide lõpetajate üle käesoleval kevadel erilist uhkust. “Ei ole õige öelda, et eelnevate aastate medalite taga pole olnud usinust või kõva tööd, ent silmas pidades, et nende õppurite kooliaega on pidanud mahtuma väga keeruline koroona­aasta, mis on sundinud neid eriliselt iseseisvalt pingutama ja näitama end hoopis teisest küljest, on nende lõpetajate medalid eriti säravad. Suuta koroona kiuste medalile õppida on tulemus omaette,” rääkis Hõbemägi. “Selleaastased tunnustused on väga-väga erilised.”

Tunnustusürituse eesmärk pole vaid säravate õppurite äramärkimine, sama oluliseks peab Hõbemägi anda lõpetajatele teele – ükskõik, kas minnakse edasi õppima või elama teise linna kodumaal või sootuks välismaale – kaasa sõnad, et koolilõpetajad on kindlasti alati kodukanti tagasi oodatud ja siin hinnatud.

08.06.2021 10.06.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto