Lääne-Virumaa tublid koolilõpetajad

Rakvere gümnaasiumi värsked vilistlased, nüüdseks juba endised 12.a klassi õpilased võtsid möödunud nädalal vastu oma lõputunnistused ning võivad nüüd puhkusele keskenduda.

FOTO: Arvet Mägi



Kunda ühisgümnaasium
Kaisa Seene -  kuldmedal
Olaf Aitsen, Triin Alps, Liina Arm, Kersti Jurtom, Liisa Jurtom, Harry Koop, Karin Kõrts, Marelle Laever, Kristo Linnas, Sigrid Malva, Maarit Matti, Va­le­ria Mit­juhhina, Erkki Mätlik, Margit Orav, Gerda Penjam, Gert Press, Liis Rank, Kristina Rukki, Alina Semjonova, Aleksandra Siljutina, Ilja Tretjakov, Kati Vavilov
Klassijuhataja Aivar Koks


Vinni-Pajusti gümnaasium
Kristina Darolitš, Ethel Jõe, Karmen Koppel, Laura Kupp, Kätlin Kärdi, Andres Küüsmaa, Karle Nutonen, Kerttu Onk, Martin Roht, Liisi Rohtsalu, Sander Seilenthal, Siim Štšjogolev, Kuldar Tonka, Kadri Vahtramäe - hõbemedal, Kaja Veddel, Veronika Veedler, Madis Vutt, Inge-Riin Õun
Klassijuhataja Mare Hirtentreu  


Haljala gümnaasium
Eneli Raamat – kuldmedal
Kea Mei – hõbemedal, Martin Mehide - hõbemedal, Martin Abel, Talis Dreifeldt, Mihkel Hiielaid, Sandra Kuusemets, Sandra Lahi, Kaisa Lumiste, Keir Mei, Siim Plaado, Eldar Pulatov, Andy Reiu, Terje Riisberg, Kristen Ruusalep, Heli Toomejõe, Airika Veinjärv, Martin Vendla
Klassijuhataja Jane Kool  


Rakvere eragümnaasium
Helina Seemen - kuldmedal
Merilin Arva, Evelin Eljas, Karina Kasu, Kristel Kerstna, Ragne Kütt, Hanna Liis Lainjärv, Tanel Mäesepp, Kätlin Männik, Kert Oja, Aleksandr Ossiitšuk, Tõnis Peil, Marilii Pohlak, Nanci Ristla, Sander Sakkos, Clemet Siimon, Annely Sikkar, Kristjan Tambik, Karin Uldrich, Anett Uska, Kirsti Aulik, Karin Evart, Nils Etti, Kristel Floren, Heli Kiima, Lethe-Liis Kool, Greete Lepasaar, Anneli Lootus, Fausta Mäe, Kätlin Mägi, Ott Pastimäe, Berit Pihlamäe, Raigo Piho, Neven Püss, Stiina Saare, Even Talimaa, Sandra Veldre, Greete Viding
Klassijuhataja Annika Piho


Rakvere reaalgümnaasium    
12.M
Merilin Aunapuu, Margus Braust, Urmo Eder, Alar Ervin, Karina Ivanova, Kristel Kaljuvee, Birgit Karus, Sten-Henrik Kendaru, Maria Kuznetsova, Kristina Laurend, Regina Laurend, Merlin Leppikus, Lauri Lüüs, Kristel Nurmist, Juhan Poolma, Alise Randmaa, Georg Ruberg Rauno Sapar, Riin Senkel, Stelle Šnaider, Katrin Teetlok, Kristin Tärn, Getter Ulk, Mihkel Ulm, Eliis Uudeküll, Joonas Vaino, Silver Valle, Marleen Veber, Sander Veskilt, Merlyn Vidrigsmann, Maili Õun
Klassijuhataja Andra Moor
12.R
Koit Aasumets, Rein Ahlberg, Anna Bilmaijer, Marleen Eelma, Mihkel Eliste, Ronald Järv, Maarja Kask, Eliise Kelli, Sander Konso, Marko Kruusimägi, Helene Kupp, Kristjan Leotoots, Janno Lumiste, Sander Murumaa, Kristjan Nemvalts, Torsten Ojaperv, Indrek Orlov, Martin Ots, Tiivi Paabut, Markus Pedo, Paul Pihlak, Triinu Piirimäe, Raino Piirsalu, Madis Põld, Grete Remiküll, Lars Krister Samolberg, Mihkel Suurkaev, Aimur Takk, Hardi Talv, Kätlin Tammoja, Elerin Toomik, Marii Uduvee, Hans Miikael Uuspõld, Martin Viljus, Egle Välba
Klassijuhataja Eve Kallaste
12.T
Sarah Eerikson, Kaisa Innos, Greete Jalast, Bert Järv, Keidi Järvela, Diana Karimova, Margit Koppel, Elise Kumm Mailis Kuresson, Kristin Lichtfeldt, Johhanna Loomets, Rain Lukas, Rait Lõhmus, Kristel Murumaa, Johanna Mäekivi, Kelly Nevolihhin, Liis Nitsar, Annemarie Randoševskaja, Sandra Rääk, Egert Tolk, Sten Uduste, Kätlin Vahemets, Anni Vilepill
Klassijuhataja Tiina Kippel
 


Tapa gümnaasium
12.A
Mihkel Kivisild – kuldmedal, Mai Kroonmäe – kuldmedal, Erik Albert – hõbemedal, Alice Müür – hõbemedal, Ingrid Akutina, Marta Berjozkin, Asso Kesaväli, Marleen Mesults, Katrin Morgenson, Merilyn Pauming, Roland Plaum, Reet Rein­salu, Tuuli-Kristiina Saarmets, Triinu Salust, Eliise Sepping, Kristina Sikk, Oksana Šurp, Tiiu Tommul, Meeli Tuoppi, Sirle Tänavots, Andra Udeküll, Marko Virk
Klassijuhataja Helve Lees
12.B
Carmen Aasamets, Mihkel Andre, Sebastian Koljak, Kristjan Krall, Rainer Kullamägi, Kaimar Lees, Jaak Lillesalu, Kaidi Marts, Merilin Nuiamäe, Anna-Katrina Nummu, Rasmus Paulus, Sandra Paulus, Geidi Piirsoo, Pilleriin Purka, Monika Sild, Aune Strauss, Indrek Sults, Kevin Suurküla, Aune Tammar
Klassijuhataja Rita Püümann


Tapa gümnaasiumi mittestatsionaarne osakond
Liina Koldek, Kahro Kukk, Annika Kuusk, Svetlana Luts, Virginia Matikainen, Anni Neidek, Katrin Ojavere, Reet Rosar, Marite Valdmann
Klassijuhataja Helve Lees   


Tapa vene gümnaasium
Jevgeni Družkov – kuldmedal
Marsella Adamsons, Aljona Frolova, Ivan Grebenchuk, William Inozemtsev, Vsevolod Iljin, Vladimir Kirjuhhin, Jevgenia Romanenko, Yana Tenytska - hõbemedal, Tomas Tikerpuu, Maria Tšumakova, Katrin Võsar
Klassijuhataja Galina Vassiljeva


Rakvere täiskasvanute gümnaasium
Kaili Altdorf, Maret Ani, Birgit Kaljurand, Liisa Kalviste, Madli Beatriz Karjus, Kaarel Kirss, Jelena Kubinets, Katrin Lind, Klaarika Manninen, Anton Migaljov, Alex Muutra, Kati Muutra, Elerin Prits, Gelly Reinstein, Küllike Sammul, Leila Tamm, Margit Tammiku, Sirle Tiido, Hannes Veiler, Lehto Virolainen
Klassijuhataja Külli Roosiväli


Tamsalu gümnaasium
Indrek Detkovski, Anna Filippova, Julia Filippova, Kelly Griffel, Tõnis Kasekamp - hõbemedal, Kristjan Keero, Kaimo Keir, Siret Kristel, Kaili Kruuse, Eiko Laine, Markko Leimann, Arlen Liivak, Kristjan Olt, Kaidi Piiskoppel, Chris Proomet, Inno Puusepp, Merilin Reisenbuk, Pärt Rohtmets, Egle Saarela, Marek Sikk, Denis Zaitsev, Ekaterina Timoškova

 
Rakvere gümnaasium
12.A  
Nele Kriisa - kuldmedal
Henry Abo, Marilin Ait, Age Arikas, Elina Einholm, Jaanus Freienthal, Aili Hiisku, Martin Johanson, Ly Kaasik, Karin Kalm, Mari Kangur, Magda Karakai, Kristel Karu, Anette Kink, Marko Kostap, Enar Kraav, Kristiina Leiman, Mehis Liblik, Ahto Mets, Kati Muldma, Martin Mündel, Arni Omler, Marelle Paas, Kristiina Raja, Mileene Roov, Karolin Rõõm, Tuuli Soosalu, Merilin Šaitor, Theodor Tombach, Raunor Tõevälja, Janet Õunapuu
Klassijuhataja Heli Kirsi
12.B  
Maria Aave, Gerli Alavere, Elisabeth Härma, Helene Jõe, Kelli Kastemäe, Berit Kiik, Magda Theresa Klaos, Kaisa Kullamaa, Kaija-Liisa Kuulmaa, Risto Laiõun, Ilona Leemets, Jane Mestilainen, Triin Miilman, Johanna Greta Mölder, Marttin Notta, Mari-Liis Nõmmiste, Sigrid Ploompuu, Kristin Põdra, Ringo Ramul, Anette-Helene Rätsep, Aigar Soon, Denis Znobištšev, Kaur Teder, Jane Tohvert, Tõnis Tomikas, Liis Veerg
Klassijuhataja Krista Tint
12.C  
Olari Aas, Martin Ant, Triinu Haller,
Maaja Laast, Liina Loit, Merily Luik, Maris Meigas, Taavi Mäesepp, Triinu Mäesepp, Margit Pukk, Kert Põldma, Madis Reimal, Ragnar Rämson, Tõnis Soppe, Peeter Tiimus
Klassijuhataja Tuuli Länik


Rakke gümnaasium
Mikk Altermann, Egle Aul, Eneken Hiire, Lauri Kanarbik, Rauno Kõlu, Helena Lõune, Sandra Mäeots, Mailis Paas, Egle Pent, Angela Pohlak, Gerli Prinken, Liisi Remmet – hõbemedal, Kristin Rääk, Sander Sepa, Hendrik Tamp, Karl Tälli
Klassijuhataja Tatjana Tihhonova  


Kadrina keskkool
12.A
Johanna Abner, Ken Kaarel Gross, Hanna Holmberg, Kristiine Kaasik, Rainar Kaegas, Uku Kams, Olari Karu, Kadri-Triin Kikkas, Chris Kokka, Merily Lakson, Merju Lomp, Regiina Lopetaite – hõbemedal, Meigrit Matsiselts, Maris Mehike, Riin Olvet, Kristjan Pärna, Hugo Pihlak, Liisa Piiskoppel, Reni Raudla, Maarja Rüütmann, Maarja Sammelselg, Kärol Soidla, Mari Soone, Aili Sundejeva, Kadi Tingas.
12.B
Andres Aasa, Karl Annsoo, Egert Hommik, Karl Kiirkivi, Kristi Kikerpill, Raigo Kuusik, Riivo Laidam, Einar Liibur, Siret Liivamäe, Urmo Mänd, Maris Meos, Taavi Münter, Grete Nagel, Ott Pihlak, Stella Rebane, Jürgen Ringmets, Liis Sirvi, Airo Vainjärv, Sten Veskis

Väike-Maarja gümnaasium
Maret Muusikus – kuldmedal, Birgit Aas, Mait Jalast, Kristiina Kahr ,Kadri Kalvik, Sander Klaan, Anette Kuldsalu, Kristiine Kull, Risto Kütt, Evian Lepa, Vivian Lepa, Kirill-Tõnis Maršalov, Ly Mitt, Märt Mägi , Kevin Münter, Triinu Pau, Kätlin Pohlak, Mona Sikkar, Heiko Süvaorg, Stina Tiigimäe, Urmo Tähiste, Jaanika Vilgelm, Kristi Vorontsov
Klassijuhataja  Heli Reinart


Väike-Maarja õppekeskus  
Puhastusteenindus
Raul Einmann, Kaili Kaur, Grigori Žolnerovitš, Kristina Niukkanen
Grupijuhendaja Maie Ründva  
Müüja (keskkooli baasil, toidukaupade müüja)
Tiina Kunnberg, Merike Puusep, Ruth Raidlo, Reena Salong, Erle Tälli, Jaana Udeküll
Grupijuhendaja Anneli Kütt  
Müüja (põhikooli baasil)
Tiina Abrams, Gerta Gagarina, Mirjam Haab, Kätlin Kalev, Reine Küppar, Marina Majak, Gerda Olde, Marelle Piirmets, Tuuliky Tarum
Grupijuhendaja Algi Ambos
Suurköögi kokk
Rainer Narro, Mehis Oidsalu, Reino Pärtin, Raino Raam, Rauno Uudla, Tanel Pihlak
Grupijuhendaja Ene Nurmsoo


Rakvere ametikool
Ehitusviimistleja
Helena Aare, Andri Aarik, Virgo Greek, Mihkel Kaljuvee, Martin Kaljuveer, Artur Kobrusepa, Urmo Kuningas, Mirko Michelson, Madis Minnik, Taivo Ojalill, Ervin Orgmets, Mari-Liis Seermann, Jarmo Sepp, Taimo Tiimus, Silver Tikk, Mikk Ulm, Riho Viidemann, Martin Vildersen, Janar Visnap
 Klassijuhataja Maire Metsis
Tisler
Janar Aare, Janno Alert, Reimo Eskor, Germo Hansberg, Toomas Kalviste, Ralf-Allan Laagus, Ksander Lokman, Karel Maasik, Rauli Neeme, Sander Orastu, Peeter Pajumäe, Ander Sandberg, Kert Tamm, Taavi Tärno
Klassijuhataja Andrus Raal   
Keskkonnatehnika lukksepp
Silver Epmann, Elvis Goldberg, Janar Heinmets, Erko Kepart, Kalju Kuldner, Tanel Mikk, Remy Ronimois, Rauno Saukas, Taimo Sipria, Raigo Tobonik, Anti Uustalu, Raimo Vanatoa
Klassijuhataja Ülle Murula
Autotehnik (autohooldusspetsialist)
Vello Kivima, Aivo Lillepuu, Veiko Luik, Mirkko Matikainen, Marko Ojaste, Nikita Prashek, Rainis Zarubin
Klassijuhataja Andra Kongi
Tarkvara ja andmebaaside haldus
Aivo Aron, Ramon Kallas, Rihard Kreegimets, Mello Lappert, Toomas Lehtmets, Lii Lillemets, Mari-Liis Maasing, Mikk Michelson, Sten Naruskberg, Taavi Nurk, Pirkko Pent, Andres Perm, Keili Rosar, Maikel Siim, Mariin Tasang, Ats Teppan, Rait Tõnnori, Andres Voitov, Indrek Öösalu
Klassijuhataja Jelena Laidinen
Pagar, kondiiter
Riina Arukaevu, Neti Hallik, Maarja Kiik, Inga Kurvits, Ott Loorits, Reelika Maantee, Yuliia Modzharo, Mairo Mälgand, Jaanika Piir, Maarja Puusep, Triin Samra, Kätlin Tamme, Liis Õis
Klassijuhataja Eha Raal
Hotelliteenindus
Kätlin Ausin, Elisa Kongi, Kati Liivak, Kätlin Ridal, Ruth Sell, Signe Stam, Artur Unt
Klassijuhataja Tiina Mäeks
Maaturismi teenindus
Jekaterina Aleksandrova, Maret Blum, Merili Elmi, Teele Elvest, Martha Emajõe, Viktoria Ivkova, Eleri Kang, Elle Kaugesalu, Kaspar Kuntor, Kati Labe, Kristin Lapsanit, Andra Länts, Birje Markus, Maarika Murumaa, Viktoria Nikitina, Kerly Nooska, Virge Nurmits, Ulla Orgus, Jaana Peetsalu, Merit Randoja, Piret Raud, Minna Õunap
Klassijuhataja Ülle Roodvee
Keevitaja
Tauri Heinmets, Rauno Kiik, Markus Kivisaar, Elvis Krumm, Rait Laud, Allar Lehis, Hendrik Lessuk, Kristjan Loomets, Elari Onk, Erkki Onk, Janis Popov, Ronald Proosa, Kaspar Reisenbuk, Siim Sibulin, Kert Sirelpuu, Dmitri Zemski
 Klassijuhataja Leo Nirgi
Koostelukksepp
Rainer Algo, Pavel Kozlov, Martin Kull, Tarvo Liivak, Kristjan Mägi, Klaus-Villem Pärisma, Raigo Rohtsalu, Maarek Samra, Ragnar Valk, Ott Vee  
Klassijuhataja Mart Lepiksoo
Ehituspuusepp
Alvar Anton, Are Habakuk, Silver Hansaar, Taivo Hiisku, Rauno Kens, Kuldar Koms, Mait Lipp, Rando Pajula, Siim Polski, Rivo Reentalu Rando Riks, Kert Vergi  
Klassijuhataja Andra Kongi
Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus

Leho Härm, Ivar Intelmann, Ken Mei, Taavi Mesi, Indrek Tärno, Alari Uusmann, Mikk Värraval
Klassijuhataja Marju Lina
Veoautojuht
Kristo Aart, Kert Karro, Gert Kotiesen, Enno Kruusimägi, Marek Kütt, Andrus Mänd, Raivo Pruul, Kristjan Raud, Kristo Rikas, Mihkel Räis, Raido Tammik, Sven Telling, Elve Tänavots, Eno Udevald, Tõno Udevald, Raigo Võrno, Rauno Võrno
Klassijuhataja Andrus Raal 

Sisekaitseakadeemia päästekolledži päästekool
Päästekorraldaja
Astrid Hansi, Nell Jõesuu, Kristina Keler, Anneli Lulla, Marge Männi, Ave Oskar, Erika Maar, Malle Parts, Anu Pähn, Marge Rego, Erika Salla, Kajali Silm, Aleksei Zautin, Marianna Vaab, Jolanta Vaherpuu, Ilona Väli, Kersti Paju, Nadia Virma
Päästespetsialist
Ted Abel, Mailer Berg, Elari Kliiman, Risto Koch, Indrek Kohv, Andrus Kont, Kalle Koop, Erko Kruusamägi, Janek Kudrjavtsev, Anton Tammi, Valeri Kuzmin, Varto Lillema, Rando Lehes, Marek Muzakko, Rasmus Oha, Andrus Pikas, Indrek Agar, Valeri Vassiljev
Päästja
Martin Allikas, Kristjan Ehastu, Kristo Golov, Henri Hommik, Anti Ibrus, Egon Ibrus, Janari Jerve, Raul Juur, Meigo Kaare, Rain Koppel, Lauri Laats, Lauri Lõhmus, Artur Meos, Veiki Nuut, Marek Posti, Erih Rammusmaa, Ranno Rannamees, Janek Reinaru, Marco Sööt
 

 
Tallinna ülikooli Rakvere kolledž
Riigiteadused (magister, tsükliõpe)
Liivika Ivanov, Angeelika Kasemaa, Liis Kõva, Evelin Reinhold, Lii Roosa, Heidi Susi, Merle Tõnissoo, Tuuli Uudeberg
Alushariduse pedagoog (bakalaureus, statsionaar)
Jaanika Aia, Kadri Ambos, Liis Kullamäe, Marelle Lillepea, Maret Lumiste, Nele Rosenberg, Kaile Selli, Kadi Sepping, Siret Valving
Alushariduse pedagoog (bakalaureus, kaugõpe)
Marika Põder – cum laude, Katrin Susi – cum laude, Anneli Uusimaa – cum laude, Ulvi Ermel, Külliki Heinsaar, Jaana Hussar, Ruth Kaasiku, Kaja Kaldoja, Karin Kava, Klaarika Kivi, Galina Knjazeva, Laura Laube, Kristel Luik, Kerli Ojamets, Evelin Pajuste, Airi Pihlak, Ingrit Randpalu, Janna Riga, Marina Sarandi, Elelin Tarlap, Krista Tiilen, Maire Vassiljeva, Leili Viira, Heidi Virks
Sotsiaalpedagoogika (bakalaureus, kaugõpe)
Marju Sarapuu – cum laude, Moonika Koppel, Merike Nakström, Merit Reinhold, Merilin Uder, Kaie Ustav, Marju Veeberg
Sotsiaaltöö (bakalaureus, kaugõpe) Rain Sepping - cum laude, Merike Koskinen, Anne Klettenberg, Diana Pärk, Raili Raja


Lääne-Viru rakenduskõrgkool  
Kaubandusökonoomika
Cum laude: Leivi Eluri, Ilona Leetma, Evelin Nukk, Terti Rüütli, Tiina Soopere, Leiki Teder, Katalina Trubina, Annely Vettik
Diplomi said: Aiki Aland, Kertu Bekman, Margo Buht, Riina Goferman, Tõnis Ilves, Olga Jefimik, Diana Jegorova, Delhi Jõgisoo, Piret Järvala, Kaisa Kaarna, Teele Kaljusaar, Kersti Kaljuveer, Marina Kornilova, Helen Kožurov, Lilia Kudrina, Hanna Kuldsaar, Mari-Liis Kullamäe, Kat­re Kõõra, Sülvi Kähär, Raili Laaspere, Gaia Lahesaar, Kadi Leppik, Regina Maajärv, Triin Mängli, Kairi Ots, Lauri Ottis, Sirle Paju, Maarja Parts, Mikk Pedosk, Sirli Pent, Liis Pihu, Julia Pilt, Maigi Poom, Anneli Püüa, Merike Rasva, Ingrita Retsold, Jaana Roopa, Marianne Rätsep, Villu Saard, Merle Salu, Ainar Sepnik, Marian Soolep, Siret Zirk, Juri Tihhonov, Angelika Torkel, Einike Tõnson, Reelika Uudla, Garel Vahesalu, Liina Veerits, Rainer Võsaste
Müügikorraldus  
Hilja Egorov, Marja-Liisa Eimpalu, Aili Kaljuvee, Marke Kipper, Kaja Kivisaar, Ivika Kook, Anneli Lattik, Marju Liekis, Imbi Madisson, Inga Meier, Jan Pikhof, Liina Pukk, Maria Vanari, Malle Võidula
Sotsiaaltöö  
Cum laude: Marina Kuntro, Elin Kütt, Mari-Liis Leetberg, Tiia Lepp, Maida Michelson, Ülle Ristla, Merit Rohtla, Veronika Sernjuk, Ilona Säde, Kaia Ulk, Marianne Umborg
Diplomi said: Maarja Aal, Elina Apsolon, Annely Ausma, Piret Avi, Kristiina Danilova, Dea Ein, Gea Eljaste, Gertu Gorin, Signe Hanni, Marja-Liisa Hurt, Mari Jahimees, Piret Kardsepp, Thea Kasuk, Piret Kestru-Bastig, Kristi Kiusalaas, Amelia Krikun, Lii Kristerson, Diana Kuusemaa, Helene Lagle, Leeve Lepla, Ruth Linask, Tea Lubi, Anu Luur, Agnes Meeder, Anželika Morozova, Ly Müürsepp, Kadri Ojala, Karin Orel, Jekaterina Pestrjakova, Jelena Plakk, Kristi Pohlak, Teele Pärn­mäe, Marelle Raudsepp, Inga Rebane, Kaire Reinhold, Martin Saar, Merle Saar, Eve Schvede, Anneli Seepter, Natalja Seljanina, Sille-Sileri Siht, Rita Säre, Gerli Tamm, Külli Taremaa, Triin Tiitsu, Liina Toome, Hille Vagula, Tea Valdre, Heili Veski, Helen Võssar
Juhiabi
Cum laude: Kai Hinnosaar, Pille Koit, Maarja Peetvere, Heidi Vilson.
Diplomi said: Maris Adamson, Sigrit Haugasmägi, Tiiu Hiiemaa, Elika Joala, Marju Jürisaar, Ivika Karjus, Merle Maimjärv-Mirka, Triinu Nõu, Merle Puusep, Merli Reinuste, Kerli Suvorov, Maive Türkel, Siret Väär  
Sekretäritöö
Annely Eesmaa, Mari-Liis Kallikorm, Diana Keskküla, Kairi Kolbin, Inge Kongi, Kristine Kriisk, Viia Küüsmaa, Anneli Lein, Maimu Põldma, Sille Raik, Egne Suurmets, Anniky Uukareda, Triin Vaino, Maarja Valk, Mirja Vool, Liia Väli
Tarkvara arendus
Pille Baškirtsev, Aigi Innos, Kairi Kreis
Ärikorraldus
Arelika Klimson, Gert Kõosaar, Natalja Lainjärv, Piariin Luhama, Maarja Malva, Moonika Mänd, Kätlin Nabi, Kadi Pruel, Mari-Liis Raju, Kristi Salumets, Janne Sie­mann, Ülle Sirel, Marge Zaidullin

Majandusarvestus (rakenduskõrgharidus)
Cum laude : Anneli Hellat, Annika Kirsimäe, Terje Leede, Mailis Lepparu, Merlin Liblikas, Kaie Markin, Ülle Moks, Kristel Orgmäe, Imbi Orumägi, Kadri Pung, Gerda Silm, Jana Šamrai
Diplomi said: Kristina Aav, Merike Andruško, Kerli Arna, Pille Burm, Airis Floren, Reelika Hansaar, Aliide Hindreus. Laura Indus, Eda Jaansoo, Alla Järv, Triinu Kaarna, Maria Kaljulaid, Silja Karmann, Kätlin Kase, Jaanika Kirs, Epp Kivisild-Lepvalts, Velgida Kokk, Silvi Kuhlberg, Marju Kurvits, Anu Kuslap, Helgi Kuusk, Kadi Lehismets, Teele Leipalu, Kristel Merimaa, Marilin Mones, Maris Muusikus, Kaja Niinepuu, Maria Nikolajeva, Terje Nõukas, Annika Orro, Kaisa Paju, Auli Pajula, Merle Pensa, Tiina Peri, Tiina Piirimäe, Maarja-Marianne Pilv, Kelly Pobbul, Talviki Puura, Marge Pärjala, Ade Pääbo, Marju Raus, Heili Rees, Urve Roos, Reine Rüütel, Taavi Sadam, Eve-Ly Saksakulm, Raili Sirvi, Liina Žukovitš, Evi Talur, Ingrid Tamm, Õnne Tamm, Kirsi Tammekand, Marlene Tammoja, Jelena Tsimbota, Airi Tähtla, Mairit Tülp, Erika Uibo, Maarja Valk, Nele Vallaste, Jekaterina Vassiljeva, Maili Vooder , Olvi Õun
 

Majandusarvestus (kutseharidus)

Kerli Aasaväli, Maret Einamann, Eve Jõgi, Triin Kampus, Jane Liiv, Riina Lüsi, Külli Maasik, Mairit Margat, Mehis Nõmmik, Reet Parm, Evelin Peil, Merlin Randoja, Kristi Saar , Sirle Sade, Manivald Sternhof, Anneli Tammaru, Telle Tiisler, Ingrid Tromp, Atse Veetamm, Piret-Külli Veitmann, Kristiine Veski, Eva-Liis Veskla, Annika Viikholm, Merle Õiglane

Tagasi üles