Kivioja saavutas Ungari triatlonietapil kolmanda koha

Kaarel Täll
Kaidi Kivioja.
Kaidi Kivioja. Foto: Arvet Mägi

Kaidi Kivioja lõpetas Ungaris Tiszaujvarosis toimunud triatloni Euroopa juuniorite karikaetapi kolmanda kohaga.

Ungaris võisteldi võisteldi uudses triatloniformaadis, kus võistlus koosnes kahest võistlusest: poolfinaalis võisteldi 1/3 sprindidistantsist (250m ujumist / 6,6km ratast/ 1,7km jooksu) ja finaalis 2/3 sprindidistantsist (500m ujumist / 13,3km ratast/ 3,4km jooksu).

Eestlanna Kaidi Kivioja võitis oma poolfinaalis I koha. Finaalis startisid 25 paremat ning võitjaks tuli Ivana Kuriackova Slovakkiast ajaga 41.35, teise koha saavutas Eszter Pap Ungarist ajaga 41.40. Kaidi lõpetas distantsi ajaga 41.52 kolmanda kohaga.