Võrkpalliklubi kukutas turniiritabeli ühe liidri ja jõudis final fouri

Toimetaja: Merly Raudla
Rakvere Võrkpalliklubi kollases.
Rakvere Võrkpalliklubi kollases. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Rakvere Võrkpalliklubi alistas täna võõrsil Saja liiga veerandfinaali teises kohtumises 3 : 1 Selver Tallinna meeskonna ning kindlustas sellega koha final fouris.

Saja liiga turniiritabelis seitsmendal kohal asetsevad rakverlased kustutasid teisel kohal trooninud Selver Tallinna medalilootuse. Play-off teises kohtumises andis Rakvere Võrkpalliklubi käest vaid avageimi (17 : 25) ning võitis kolm järgmist mängujärku 26 : 24, 25 : 18, 25 : 21.

Suurimad skoorikasvatajad olid Kevin Saar (18 punkti) ja Tanel Uusküla (16 punkti).

Vastaste resultatiivseimateks osutusid Oliver Orav ja Karli Allik, kes kumbki teenisid 12 punkti.

"Me olime selleks mänguks valmis. Kaks päeva oli esimese kohtumisega vahet, saime puhata. Ju see variant meile sobis," sõnas Rakvere Võrkpalliklubi peatreener Urmas Tali. "Me olime platsil hästi emotsionaalsed. Geimi lõpud tulid meil hästi välja. See äkki oligi edu võti. Selver tahtis ka võita, aga meie tahtsime rohkem," lisas Tali.

Nelja parima sekka jõudnud võrkpallivõistkonnad hakkavad tuleval nädalavahetusel medaleid jagama Pärnu spordihallis.