Noored taekwondolased tõid Lätist kolm medalit

Marta Kiigemägi (punase kaitsevestiga) võitmas kulda kehakaalus kuni 49 kg.
Marta Kiigemägi (punase kaitsevestiga) võitmas kulda kehakaalus kuni 49 kg. Foto: Erakogu

Lääne-Virumaa taekwondo sportlased tõid Lätis Daugavpilsis peetud rahvusvahelistelt võistlustelt Baltic Olympic Cup, kus oli osavõtjaid üheksast riigist, kolm medalit.

Rakvere gümnaasiumis õppiv 14aastane Marta Kiigemägi osales kahes kehakaalus juunioride arvestuses ning sai kaks medalit: kuni 49 kg finaalis alistas ta kulda võites Venemaa esindajast tugeva vastase, kaalukategoorias kuni 45 kg pälvis aga hõbeda.
Sõmeru põhikoolis õppiv 9aastane Kert Kronk sai pronksmedali 8-11aastaste laste kehakaalus kuni 26 kg.

Marta Kiigemägi asub taas võistlustulle 9. märtsil Saksamaal Hamburgis juunioride ja täiskasvanute A-kategooria turniiril, kus võistlejaid osalemas 1200 üle kogu maailma.