Sõbrad ja kolleegid meenutasid Harju rallil hukkunuid

Foto on illustratiivne

FOTO: Arvo Meeks

Sõbrad ja kaastöötajad meenutasid Harju rallil hukkunuid inimesi ühtemoodi. Nad olid töökad, pühendunud ja motohuvilised.  

Noor naine Triinu oli lasteaias õpetaja. Tema otsene ülemus, ei suutnud uskuda, et õnnetus juhtus nende töötajaga. Ta ütles vaid, et Triinu liitus nende meeskonnaga umbes aasta tagasi. Tuttav nentis, et tegemist oli hästi rõõmsameelse inimesega.

Mehed töötasid mõlemad üldehituse ja autoremondiga tegelevas firmas. Janek oli omanik ja Lauri töötas tema alluvuses mehaanikuna. Kuna Janek sõitis rallit, siis oli ka eilsel võistlusel temaga kaasas Lauri. „Ta oli kuldsete kätega mees,“ ütles nende töökaaslane, firma teine omanik Kristo. Kuidas toimus igapäevane firma juhtimine koos Janekuga? „Me tegime kõike koos,“ nentis ta. Ta kinnitas, et jätkab kindlasti nende loodud firma arendamist. „Teeme tööd edasi, kuid ...,“ peatus ta. „Ühele firmale kaotada kaks head töötajat on raske. Väga raske. Uskumatu, et nad enam tööle ei tule,“ ütles omanik Kristo.

Janeku, Lauri ja Triinu töökaaslased ja sõbrad ütlesid: „Kindlasti olid nad head töötajad. Head sõbrad. Väga head inimesed.“

Tagasi üles