Eesti koondis oli rahvuste motokrossil viies

Priit Rätsep.
Priit Rätsep. Foto: Arvet Mägi

Hollandis läinud pühapäeval sõidetud Euroopa Rahvuste motokrossil saavutas Eesti motomeeste koondis, kuhu Tanel Leoki ja Juss Laansoo kõrval kuulus noor Haljala valla tsiklisõitja Priit Rätsep, viienda koha.

Eestlaste edukaimaks kerkis oodatult Tanel Leok, kes sai Marc de Reuveri järel mõlemas võistlussõidus teise koha. Veel läksid Eestil arvesse Juss Laansoo 13. ning Priit Rätsepa kaks 15ndat kohta.

Võimaluse jõuda Euroopa esikolmikusse rikkus Juss Laansoo kukkumine teise sõidu avaringil, 29. koha saanud Laansoo tulemus arvesse ei läinud.
Euroopa Rahvuste karika võitis koduradadel sõitnud Holland, teise koha sai Belgia ning kolmanda Taani.