P, 10.12.2023

Miraaž?! Kitarrimehed ostukärude vahel

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Miraaž?! Kitarrimehed ostukärude vahel
Miraaž?! Kitarrimehed ostukärude vahel Foto: Marianne Loorents

Kõnnivad mehed poes kärudega. Üks peatub leti ees. Sätib musta kasti. Võtab kitarri ja hakkab laulma. Liitub teine, kolmas ... Teatrimehed! Paar minutit hiljem on nad haihtunud.

Täiesti tavaliste pereisadena poekärusid veeretavatest meestest said kui võluväel artistid, kes andsid kiire ühe-laulu-kontserdi ja sulandusid taas rahva sekka.

Tegemist oli Rakvere teatri lavastuse “Romaan” ainelise flashmob’iga, kus rühm näiliselt tavalisi inimesi etendab avalikus kohas midagi täiesti ootamatut. Lauljatena astusid leti ette Tarmo Kesküll, Vootele Ruusmaa, Margus Grosnõi ja Imre Õunapuu. Rahva seas toksis rütmipille kaasa ka lavatagusemaid isikuid.

Kõlas ansambli The Proclaimers lugu “500 miles”, eesti keeles “500 miili mees”: “Võin olla viissada miili teel / võin käia viisada miili veel / võin olla täht sinu silmades / võin lebada su ukse ees ...”

Loe edasi SIIT

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles