/nginx/o/2010/10/15/449602t1h5873.jpg)
Väike-Maarja veemajandusprojekt, mis hõlmab 7,8 km veetorustiku ja 5,8 km kanalisatsioonitorustike ning kahe reovee ülepumpla rekonstrueerimist-ehitamist, on kulgenud edukalt.
“Vaatamata mõningatele raskustele, kas või ilmaoludele, on kogu meeskond ühiste pingutustega suutnud tähtaegadest kinni pidada. Põhimõtteliselt võib mullu veebruaris alustatud tööd trassil lugeda lõppenuks. Tänavu kevadel tuleb tegeleda heakorraga, nii teede kui muru taastamisega,” kommenteeris OÜ Pandivere Vesi tegevdirektor Gennadi Filippov.
Projekti juhtis OÜ Ekoekspert, trassi ehitasid konsortsium AS Oma Ehitaja ja AS Viimsi Keevitus. AS Taalri Varahaldus tegi omanikujärelevalve.
“Projekti elluviimine on võimaldanud liituda kahekümnel kliendil kanalisatsiooni- ja kaheksal kliendil veevõrguga,” lisas Filippov.