Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Kundat reklaamib naise suguelund

1
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Nimelt tähendab Kunda tšehhi keeles naise suguelundit. | FOTO: Erakogu

Aktiivne Kunda patrioot Jelena Fjodorova, keda tuntakse nii sotsiaal- ja kiirabitöötajana kui ka keskerakonna piirkonnajuhina, kujundas 1. aprilliks kahemõttelised kaardid, mille kavatseb saata Tšehhimaale.

Nimelt tähendab Kunda tšehhi keeles naise suguelundit. Pole tavatu pilt, kui tšehhid otsivad Virumaad külastades üles ka Kunda linna sildi, et selle taustal lõbusaid pilte teha. Eriti õnnelikud on need tšehhid, kes leiavad võimaluse saata Kundast koju tsemendilinna postitempliga kaardi.

“Disainisin 1. aprilliks temaatilise postkaardi, tahan sada tükki saata naljapäeva puhul Polna linna. Lisasin sinna ka teksti “Kui oled kurb, siis tuleta meelde, et sinu sõber elab Kundas”,” rääkis kunstihuviline Jelena Fjodorova.

Polna linna valis ta selleks, et nii nagu Kunda, on ka Polna asutatud 1242. aastal ja elanike arvgi on ligilähedane. Loodetavasti on sarnane ka kundalaste ja polnalaste huumorimeel.

Rostovist pärit Fjodorova ütles, et ei julgenud oma vanaemale Kundasse kolides öeldagi, kus ta elab.

“Tean, et kui tehase nimi oli veel Punane Kunda ja Tšehhoslovakkia delegatsioonile vastava kirjaga nokatsid kingiti, siis tekitas see seik kõvasti furoori,” lisas Fjodorova. Ta ootab põnevusega, et kui 2018. aastal tuleb Tapale Tšehhi pataljon, siis tõuseb meie liitlastest kasu lisaks Tapa linnale ka Kundale.

Tagasi üles