Tarva jalgpallurid teenisid võidulisa

Rakvere JK Tarvas kollases.
Rakvere JK Tarvas kollases. Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas meeskonnal avanes laupäeval võimalus esmakordselt tänavusel Eesti meistrivõistluste hooajal mängida muruväljakul.

Elva linnastaadionil toimunud kohtumises saavutasid rakverlased sealse FC Elva üle 4:0 (poolaeg 3:0) võidu. JK Tarva avavärava autoriks oli 40-aastane vanameister Sergei Akimov, kaks tabamust lisas penaltipunktilt Joonas Ljaš (mõlemad penaltid teenis Akimov) ning üks läks kirja vastaste omaväravana.

Võidukas matšis kuulus JK Tarva algkoosseisu ja tegi kõik 90 minutit kaasa meeskonna üks teenekamaid pallureid Mihkel Saar, kellel täitus selle kohtumisega 250 liigamängu Rakvere esindusmeeskonnas.

Eesti esiliiga meistrivõistluste turniiritabelis püsib Rakvere JK Tarvas 11. vooru järel 17 punktiga 5. kohal.