Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Noortekogu otsib abivajajaid ja töökaid abikäsi

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Noortekogu otsib abivajajaid ja töökaid abikäsi. | FOTO: Lisbel Serbin

Lääne-Virumaa noortekogu on võtnud eesmärgiks aidata maakonna eakaid kodu- ja aiatöödel ning kutsub endaga ühinema ka kõiki teisi noori. Kodu- ja aiatööde kaudu soovitakse näidata sümboolset toetust Lääne-Viru maakonna eakatele.

Projekti “Koos saame hakkama!” koordinaatori Eleriin Miilmani sõnul on eakatel abi vaja rohimisel, puude vedamisel ja lõhkumisel, akende pesemisel, koristamisel, muru niitmisel ja trimmerdamisel.

“Tegemist on siira ja ülla ettevõtmisega, mis viib kokku abivalmid noored ja abivajajad eakad. Sära saavad silmadesse ja lusti südamesse nii avitajad kui ka soliidses vanuses inimesed,” kõneles Miilman. Projekti “Koos saame hakkama!” veavad noored teist aastat ja mullu abistasid kuusteist maakonna noorukit seitset leibkonda.

Miilman kutsub kõiki Lääne-Virumaa noori, kes peavad oluliseks ligimese aitamist, endast teada andma, kirjutades Lääne-Virumaa noortekogu Facebooki-lehele. Sinnasamasse on oodatud ka teated abivajajatest.

“Ühendust võib võtta terve aasta vältel, sest aiatöid jätkub igasse aastaaega,” lisas Miilman.

Lääne-Virumaa noortekogu on 2006. aastal Rakveres loodud vabatahtlik organisatsioon, mis esindab Lääne-Virumaa noorte huve nii maakonna piires kui ka väljaspool.

Tagasi üles