Kuldpulmapaare oodatakse austamispäevale

FOTO: Marianne Loorents

Lääne-Viru maavalitsus koostöös EELK Rakvere Kolmainu koguduse ja Rakvere Karmeli kogudusega korraldab 15. septembril austamisürituse Lääne-Virumaa kuldpulmapaaridele ja kutsub üles teavitama inimestest, kel on täitunud või täitumas tänavu 50 abieluaastat.

Samuti on oodatud austamisüritusele ja endast märku andma need, kel tänavu on täitunud viieaastase sammuga kuldpulmadele järgnevad pulmaaastapäevad.

"Neid inimesi, kes on suutnud hoolivust ja armastust sedavõrd väärika aja jooksul üleval hoida, tuleb kindlasti tunnustada. Neid väärikaid telefonitsi või meilitsi üles seades saab maakond ja kogukond näidata, et hoolib neist ja hindab neid väärtusi, mida nemad aastakümnete jooksul on kandnud ja edasi andnud," ütles Lääne-Viru maavanem Marko Torm.

Oma osalemissoovi saab kuni 8. septembrini edastada maavalitsusele telefonil 325 8001 või meili teel info@laane-viru.maavalitsus.ee.

Tunnustamine leiab aset 15. septembril kell 15.00 Rakvere Kolmainu kirikus.

Väärikate abielupaaride austamisüritust korraldatakse Lääne-Virumaal aastast 2012. Mullu vastasid üleskutsele nii pikaajalised paarid ise kui ka nende pereliikmed, kes aastapäevalised kirja panid ja kohalegi tõid. Registreerus 25 paari, kes tähistasid möödunud aastal oma kuldpulma, 55. või 60. pulmaaastapäeva.

Tagasi üles