T, 30.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tartu-Tapa raudteelõigu remonttööd toovad muudatusi sõiduplaanidesse

Peep Linno
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Elroni rong. Foto on illustratiivne.
Elroni rong. Foto on illustratiivne. Foto: Margus Ansu / Postimees

Alates 4. juulist kuni augusti keskpaigani muutuvad seoses Tapa-Tartu raudteelõigu remonttöödega oluliselt Tallinna-Tartu, Jõgeva-Tartu, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa rongide sõiduplaanid.

Osa Tallinna-Tartu liini reise on teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti (erandina ka kolmapäeval, 5.07) asendatud bussidega Vägeva-Tartu või Jõgeva-Tartu lõigul. Seejuures on võrreldes tavapärase remondipäevade graafikuga erisusi teisipäeva, 4.07 õhtupoolikul ning kolmapäeva, 5.07 hommikupoolikul.

Osaliselt bussireisidega asendatud reisidel ei toimi tavapärased otseühendused ja ümberistumise võimalused Valga ja Koidula suunas.

„Kuna remonttööd nihkuvad Tartule lähemale, saab enamasti ka remondipäevadel sõita rongiga Tallinnast Jõgevani ning lüheneb bussiga teenindatav osa,” selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. “Hea meel on ka selle üle, et kui seni oli kella 18 paiku Tallinnast väljuv ekspressrong osaliselt bussiga asendatud, siis alates 5.07 saame ka seda reisi iga päev täies ulatuses rongiga teenindada. See on reisija jaoks kindlasti nii kiirem kui ka mugavam.“

Kehtivad sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt www.elron.ee  ning alates 3. juulist Elroni peatuste juurest infostendidelt.

Asendusbusside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad leiab Elroni kodulehelt.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles