N, 8.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Rahvuskultuuri fondist saab taotleda stipendiumi

Inna Grünfeldt
Facebook Twitter
Comments
Eesti Rahvuskultuuri Fond.
Eesti Rahvuskultuuri Fond. Foto: www.erkf.ee

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond võtab 16. oktoobrini vastu taotlusi 2018. aasta stipendiumideks ja kultuuriprojektide finantseerimiseks.

Stipendiume ja toetusi jagatakse 136 nimelisest allfondist.

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond toetab üksikisikuid stipendiumidega õppe- ja teadustööks ning loominguliseks ja sporditegevuseks ning organisatsioone toetustega eesti rahvuskultuuri arendamise, säilitamise ja edasikandmise seisukohalt oluliste projektide algatamiseks ja finantseerimiseks.

Esimest korda osaleb jagamisel Aktsiaseltsi Filter Fond, mille AS Filter lõi 2017. aastal eesmärgiga toetada keskkonna-, energia-, keemia- ja veetehnika ning elektroenergeetika tudengite ja inseneride koolitust. Jagamisele tuleb kaks 500 euro suurust stipendiumi. Taotlused esitatakse läbivaatamiseks aktsiaseltsi Filter juhatusele.

Jagamise info, allfondide nimekirja ning taotluse ankeedi leiab sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond kodulehel www.erkf.ee.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles