Tarvas tuulutas vutiplatsil Elvat

Rakvere JK Tarvas kollases.
Rakvere JK Tarvas kollases. Foto: Kasper Mäe

Rakvere JK Tarvas võitis laupäeval võõrsil peetud Eesti esiliiga meistrivõistluste 30. voorus FC Elva meeskonda 2:0 (poolaeg 1:0).

Tarva skoori avas esimese poolaja lõpus Siim Rannamäe ja duubeldas teise alguses Madis Reimal.

Vastastel oli võimalik mänguskoor 35. minutil penaltipunktiga avada ja juhtima minna, kuid elvalaste kapteni Jürgen Kuresoo löök raksatas latti.

Hooaja kokkuvõttes on rakverlased FC Elvast palliplatsil paremad olnud kõigis neljas matšis.

Turniiritabelis seisab JK Rakvere Tarvas 30 mängust (18 võitu, kolm viiki ja üheksa kaotust) teenitud 57 punktiga JK Tallinna Kalev ja Maardu Linnameeskonna (mõlemal on võrdselt 59 punkti) järel kolmandal kohal.

Esiliiga järgmine mõõduvõtt on Tarval Tartus Annelinna kunstmurustaadionil. Seal võõrustab neid Tartu FC Santos.