Lääne-Virumaa valib parimaid raamatukoguhoidjaid

Eva Samolberg
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ere Käärma Tapa raamatukogust.
Ere Käärma Tapa raamatukogust. Foto: Marianne Loorents

Lääne-Viru maavalitsus ja Lääne-Virumaa keskraamatukogu kuulutavad välja konkursi tiitlile „Lääne-Viru aasta raamatukoguhoidja 2017”.

Konkursi „Lääne-Virumaa aasta raamatukoguhoidja 2017” eesmärgiks on tunnustada nii isikute kui ka meeskondade kategoorias maakonna raamatukoguhoidjaid, kes on aasta jooksul positiivselt mõjutanud paikkonna elu raamatukogunduse valdkonnas, maakonnas või Eesti raamatukogunduses.

Kandidaadiks võib esitada Lääne-Virumaa küla-, valla-, linna- või kooliraamatukogudes töötava isiku või meeskonna, kes on viimase aasta jooksul paistnud silma innovaatilise ja tulemusliku arendustöö või praktilise tegevusega kutsetöös, täiskasvanute või laste raamatukoguteeninduse alal.

Kandidaate võivad esitada nii üksikisikud, asutused kui ka organisatsioonid, selleks tuleks esitada kirjalik taotlus-iseloomustus käesoleva aasta 20. oktoobriks Lääne-Viru maavalitsusele aadressil Fr. R.Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere, e-posti aadressil info@laane-viru.maavalitsus.ee või Lääne-Viru keskraamatukogule aadressil Lai 7, Rakvere 44308, e-posti aadressil lvkrk@lvkrk.ee.

Maavalitsuse ja Lääne-Viru keskraamatukogu esindajatest moodustatud komisjon valib esitatud kandidaatide hulgast tiitliväärilised raamatukoguhoidjad, keda tunnustatakse Lääne-Viru maavalitsuse tunnuskirja ja meenega.

Auhinnad antakse kätte 23.novembril 2017.

Esimest korda kuulutati tiitel välja 2011. aastal, möödunud aastal pälvis aasta raamatukoguhoidja tiitli Ere Käärmaa Tapa linnaraamatukogust, parim meeskond töötas Kadrina valla raamatukogus.

Tagasi üles