R, 9.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Rägavere vald anti politseisse ja kaevati kohtusse

Toomas Herm
Facebook Twitter
Comments
Mõedaku puhkebaas.
Mõedaku puhkebaas. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Konflikt Mõedaku puhkebaasi müümisel viis selleni, et hanke võitja Rotand Arendus OÜ kaebas advokaadi vahendusel omavalitsuse kohtusse ja tegi kuriteoteate politseisse.

Täpsemalt öeldes tehti eile korruptsiooniteade keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroole Rägavere vallavolikogu viimase aseesimehe Rene Metsla ja vallavanema Virgo Koppeli kohta.

Ida prefektuuri pressiesindaja Leana Loide ütles, et politseil on aega kümme päeva ehk kuni 3. novembrini, otsustamaks, kas alustada menetlust või mitte.

Rägavere vallavolikogu pidas oma viimase istungi vahetult enne valimisi Rakveres Wesenberghi hotellis. Päevakorras oli ainult üks punkt: Mõedaku puhkebaasi kinnistu müümine otsustuskorras MTÜ-le Rägavere Valla Huviklubi. Viimane on kinnistu rentnik ja selle juhatuse liige on Rene Metsla, kes taandas end volikogus arutelult ja otsustamisest.

Lähemalt loe homsest Virumaa Teatajast.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles