Tarvas lasi Maardul lüüa neli väravat

Mario Kuokkanen (esiplaanil) lõi täna Maardus rakverlaste auvärava.
Mario Kuokkanen (esiplaanil) lõi täna Maardus rakverlaste auvärava. Foto: Ain Liiva / Virumaa Teataja

Jäisel ja lumisel Maardu kunstmuruväljakul peetud Eesti meeste esiliiga jalgpallimeistrivõistluste mängus alistas tiitlikaitsja Maardu Linnameeskond täna mulluse pronksiklubi Rakvere JK Tarvas 4:1 (poolaeg 2:0).

Maardu on kahest mängust teenitud maksimaalse kuue punktiga meistrivõistluste liider, Tarvas jääb avamängus saadud ühe viigipunktiga turniiritabeli teise poolde.

Vastaste kõik neli väravat, millest esimene läks kirja rakverlase Mihkel Saare omaväravana, sündisid kohtumise esimese 53 minutiga. Auväravani jõudis JK Tarvas matši lõpu eel, 83. minutil, mil täpne oli Mario Kuokkanen.