Suveajale üleminek toob Elroni sõiduplaanidesse muudatusi

Elron.

FOTO: Arvo Meeks/Lõuna-Eesti Postimees

Seoses suveajale üleminekuga muutuvad alates 25. märtsist mõnede Tallinna-Narva, Tallinna-Aegviidu ja Tallinna-Pääsküla Elroni rongiliini reiside sõiduplaanid - muudatused on tingitud suveajale üleminekuga kaasnevast rahvusvaheliste reisirongide sõiduplaanide muutumisest.

Suurimad muudatused on Tallinna-Narva liinil, kus on muudatusi nii hommikustel väljumistel, ekspressreisidel kui ka õhtusel Narva-Tallinna reisil.

Tallinna-Aegviidu liinil toob suveaeg kaasa kolme reisi sõiduplaani muutuse – lõunane Tallinna-Aegviidu reis hakkab väljuma senisest 13 minutit varem ehk kell 13.35 ja pärastlõunane reis väljub Tallinnast kell 17.03 ning Aegviidu-Tallinna reis alustab sõitu kell 15.26 .

„Läänesuunal jääb käigust ära Tallinna-Pääsküla hommikune väljumine kell 7.10 ning lisandub väljuminekell 9.58. Minuti võrra muutuvad Tallinna-Pääsküla hommikuse reisi Hiiu ja Kivimäe peatusest väljumise ajad ning osal õhtustel reisidel Nõmmelt väljumise kellaajad, “ lausus Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mariis Adamberg. „Muutuvad ka mõne reisi väljumisteed Balti jaamas.“

Sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles